O společnosti

Velkoobchod a maloobchod s inkontinenčními pomůckami (všech značek), kompenzačními pomůckami, zdravotní obuví, obvazovým materiálem, injekční technikou, rukavicemi, dezinfekčními prostředky, kyslíkovými koncentrátory, kompresními punčochami, tlakoměry, inhalátory a parukami.

Firma MEDIST působí na trhu od roku 1991.

Po právní stránce podniká jako fyzická osoba, z hlediska živnostenského zákona vlastní živnostenský list na nákup a prodej, z hlediska zákona  160/92 Sb. se jedná o nestátní zdravotnické zařízení.

Firma má smlouvu (IČZ)se všemi zdravotními pojišťovnami – Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna, Odborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra, Vojenská zdravotní pojišťovna, Česká národní zdravotní pojišťovna,apod.

Na základě uvedených smluv jsme oprávněni k realizaci poukazů PZT na celém území ČR.

Velkoobchod: Hatoň Josef, Medist zdrav. mat., Nemilská 34, Zábřeh na Mor., IČ: 41068629

Firma Medist zdrav. mat.je svým základním profilem činnosti zaměřena na přímou dodávku pomůcek zdravotnické techniky /PZT/ zvláště pomůcek pro inkontinentní klienty do sociální ústavní sféry.

V roce 2011 firma otevřela výdejnu zdravotnických potřeb – maloobchod.

Maloobchod: Josef Hatoň s.r.o., 28.října 31, Zábřeh na Mor., se smlouvou s pojišťovnami IČZ:93993306, IČ: 28655052

Specializace nejen na ústavní sociální segment a dosažení úrovně sortimentu, který v plném rozsahu kopíruje číselník VZP, umožňuje pružné reagování na veškeré požadavky ze strany našich velkoobchodních zákazníků i požadavky konkrétních zákazníků v kamenné prodejně- výdejně.

…chceme pro Vás ty nejnižší ceny a rychlou dostupnost zboží.

K tomu nám slouží tzv. konsignace zboží níže uvedených značek inkontinentních pomůcek: ABENA, KIMBERLY – CLARK, EURON, SENI, HARTMANN, TENA, ATTENDS, PREVAIL

Zboží našim obchodním partnerům zavážíme do 72 – 120 hodin, nebo dle osobní domluvy, dle požadavků zákazníka.

Jako přímý distributor pro inkontinentní pomůcky v ústavní sféře vystupujeme jako aktivní neutrál, tzn.,že respektujeme požadavky a zvyklosti našich partnerů a ke každému konkrétnímu zařízení přistupujeme individuálně. Díky výše uvedenému širokému sortimentu jsme schopni na přání zákazníka zkombinovat několik značek v jedné dodávce zboží.

Dodávka se nemusí týkat jen inkontinentních pomůcek, k dispozici je široká nabídka obvazových materiálů, inkontinentí kosmetiky, dezinfekční program, sanitární potřeby, injekční technika a různé nemocniční potřeby i ostatní doplňky.