Kontakty

Firma MEDIST působí na trhu od roku 1991.

Po právní stránce podniká jako fyzická osoba, z hlediska živnostenského zákona vlastní živnostenský list na nákup a prodej, z hlediska zákona 160/92 Sb. se jedná o nestátní zdravotnické zařízení – výdejnu zdravotnických potřeb.

Firma má smlouvu se všemi zdravotními pojišťovnami – Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna, Odborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra, Vojenská zdravotní pojišťovna, Česká národní zdravotní pojišťovna,apod.

Foto – Nadčasový futuristický snímek arealu bývalých kasáren.

Na základě uvedených smluv jsme oprávněni k realizaci poukazů PZT na celém území ČR.

Firma je svým základním profilem činnosti zaměřena na přímou dodávku pomůcek zdravotnické techniky /PZT/ zvláště pomůcek pro inkontinentní klienty do sociální ústavní sféry. Specializace na ústavní sociální segment a dosažení úrovně sortimentu, který v plném rozsahu kopíruje číselník VZP, umožňuje pružné reagování na veškeré požadavky ze strany našich zákazníků.

…chceme pro Vás ty nejnižší ceny a rychlou dostupnost zboží.

K tomu nám slouží tzv. konsignace zboží níže uvedených značek inkontinentních pomůcek:
ABENA, DEPEND, EURON, SENI, HARTMANN, TENA, ATTENDS

Zboží našim obchodním partnerům zavážíme do 72 – 120 hodin, nebo dle osobní domluvy, dle požadavků zákazníka.

Jako přímý distributor pro inkontinentní pomůcky v ústavní sféře vystupujeme jako aktivní neutrál, tzn.,že respektujeme požadavky a zvyklosti našich partnerů a ke každému konkrétnímu zařízení přistupujeme individuálně.
Díky výše uvedenému širokému sortimentu jsme schopni na přání zákazníka zkombinovat několik značek v jedné dodávce zboží.